INGYENES KÖNYVKÖLCSÖNZÉS AZ EGYETEMI KÖNYVTÁRBAN

❓ Tudtad, hogy olvasójegyként is használhatod egyetemi kártyádat❓ Legyen Nálad UniPass vagy DEKa kártya, a tagsággal kölcsönzési jogosultságot és teljes körű hozzáférést kapsz a könyvtár szolgáltatásaihoz, nyomtatott és elektronikus dokumentumaihoz. Ehhez nem kell mást tenned, mint az alábbi linken beiratkoznod a könyvtárba.

‼ FONTOS‼ Beiratkozás előtt kártyádat ne felejtsd el aktiválni!

Megéri beiratkozni!

✅ Egyetemi kártyád lesz az olvasójegyed. A kölcsönzéshez és egyéb szolgáltatásokhoz minden esetben szükség lesz a kártyádra, melynek vonalkódját kell használnod az online szolgáltatások (raktári kérés, előjegyzés, otthoni elérés) igénybevételéhez.

✅ Ismerd meg a SafeQ szolgáltatást is! Nyomtatásra, fénymásolásra és szkennelésre is lehetőséged lesz fekete-fehérben és színesben egyaránt. Igénybevételéhez érvényes olvasójegy szükséges, melyet az olvasószolgálati pultnál lehet feltölteni készpénzzel.

A DEENK szolgáltatásai most már a Debreceni Református Hittudományi Egyetem polgárai számára is elérhetőek UniPass kártyájukkal. Erről bővebben itt olvashatsz!

UniPass – Több mint kártya!

HATÁRIDŐK

Régebbi hírek és hírlevelek